Hakkımızda

about-image-1

Merhabalar ben Özge , genelde özgecan olarak geçer adım 🙂 size biraz özgenin butiği macerasını anlatmak istiyorum, macera dedim çünkü bu benim için 3 yıl önce sadece bir ek iş olarak başlamıstı.

Ankara  Sanatoryum hastanesinde 6 yıldır satınalma personeli olarak çalışırken ek işe ihtiyaç duyduğumda en yakınlarımın ancak Böyle bi iş yapabileceğim konusunda teşvik etmesi ile başladı bu macera ? sonunda ne olur diye düşünmeden girdim bu işe, hayalimdi ama gerçekleşmesi zor olduğu için cesaret edemedim uzun süre.

Hani herkesin hayatta bi kahramanı olur Benim kahramanım da instagram oldu , 2 işi bir arada yürütmek çok zordu evet ama insanın eğer isterse yapamayacağı hiç bir şey yokmuş şu hayatta .. Evimin bir odasını butik haline getirdim .. Yeri geldi müşterilerimi misafir ettim , börekli çörekli bir butiğe kim hayır demez ki 🙂 ama Zaman’la büyümeye başladık birlikte çok sevildi özgenin butiği ve bundam tam bir yıl önce hayat buldu butiğimizi açtık .. Bir süre daha hastane ve butik arası gidip geldim sonra ayrıldım hastaneden tüm enerjimi verdikten sonra herşey daha da güzel oldu Allah’ın izni ile ..

Biz beden eğitimi öğretmeni olan ama benimle çalışmayı tercih eden yakışıklı kardeşim Özer’le minik bi ekip olduk hem kardeşim hem ortağım oldu beraber bu yolda ilerlemeye karar verdik ..